Polityka Firmy

Technologia

1Każde z naszych urządzeń wykorzystuje możliwie najnowsze dostępne technologie. Dzięki temu rozwiązania, które jeszcze kilka lat temu mogłyby wydawać się nieosiągalne, dziś z powodzeniem mogą być implementowane do naszych produktów.

Algorytmy

2Nasze rozwiązania wspomagają decyzję ludzi, których zadaniem jest ratowanie życia innym. Dlatego tak istotne są algorytmy, zawarte w naszych produktach. To właśnie dzięki nim, urządzenia wykazują się wyjątkową dokładnością, co pozwala na natychmiastową reakcję specjalistów na wszelkie zmiany stanu pacjenta.

Bezpieczeństwo i ergonomia

3W dziedzinie jaką się zajmujemy nie ma miejsca na pomyłki. Na miejscu akcji ratunkowej czy też w domowym zaciszu, użytkownik musi mieć stuprocentową pewność, że nasze urządzenie nie zawiedzie. Dlatego tak duży nacisk kładziemy na bezpieczeństwo i ergonomię użytkowania.

Opieka 24H/7

4Telemedycyna przełamuje bariery geograficzne. Pozwala na diagnozę pacjenta na odległość i monitorowanie go 24h na dobę, często bez konieczności hospitalizacji. Nasze rozwiązania dzięki łączności bezprzewodowej oraz bezpiecznemu systemowi przesyłu informacji pozwalają na wygodną i szybką interakcję pacjenta z lekarzem.